Tagi

, , , ,

Oczywiście wszystko zostanie wycięte w przeciągu kilku miesięcy. Zaraz zagooglujemy sobie tytuliki. Oddźwięk na komentarzyki wahadełka też mizerny. To już na Wirtualnym Marusze było większe echo. W pudle po starych adidasach wypuszczenie cugli sytuacji z rak. Z takim pozycjonowaniem pan przewodniczący może z równym skutkiem pisać flamastrem po ekranie swojego Atari. Zasięg będzie ten sam: ja i pan przewodniczący. W marcu 2009 po dzisiejszych komentarzykach na WP nie będzie już śladu. Służby pokraśniały z zadowolenia.

Dziwi tylko naiwność pana przewodniczącego w sprawach forów hostowanych na terytorium RP i podlegających prawu prasowemu stanu wojennego wobec jego niedawnej aktywności na Usenet. Z Usenet nic nie ginie. Usenet nie podlega jaruzelskiemu prawu prasowemu. Usenet jest łatwiejszy do użytkowania z nawigacją zuniformowaną przez fachowców.  Z pana przewodniczącego dupa a nie webmajster i powinien pozostać na platformie adekwatnej do swojej computer illiteracy. Miałby przynajmniej trochę kliknięć na swoich codziennych wpisach. Cotygodniowy anonsik na ściepie swojego pudła po adidasach pomógłby sporo. A tak, w obecnej sytuacji, to tylko obciach dla pierwszej solidarności, demonstrujący obycie Internetowe na poziomie Jarosława Kaczyńskiego.

Bolek ma bardziej funkcjonalnego bloga z RSS, komentarzami i pozycjonowaniem przez Onet. Nawet Walentynowicz ma nowoczesny blog. A pan przewodniczący wychodzi na zacofanego analfabetę komputerowego, co to tylko Micro Suck Word zdołał z trudem opanować.

Powyższy tekst nie uzyskał natychmiastowej aprobaty cenzury WP i nie uplasował się pod wpisem pana przewodniczącego w ciągu paru minut. Morderator musiał zadzwonić do Schetyny i umieszczono tekst po upływie okrągłej godziny, tylko po to, aby wywalić z forum w ciągu dalszych paru godzin :mrgreen:  Panu przewodniczącemu stuknęło 69 latek  8 września, więc może powinienem zostawić dziadka w spokoju. Jeśli jest w stanie wystukać po cztery komentarze dziennie na WP to mógłby raz na miesiąc zaanonsować to na ściepie, zanim komentarzyki nie zostaną rutynowo wycięte przez Wojska Łączności z Polonią.

 • 2009-01-22 02:24
  ~miroslaw krupinski

  podobnie jak Schetyna i Tusk
  postapilby Josip Wissarinowicz Stalin – z pewnoscia wybralby na szefa komisji Lawrientija…

 • 2009-01-22 02:44
  ~miroslaw krupinski

  Odp.: Tylko Feldmarszałe Niesioł
  Bez sensu – PO nie przezyloby takiej utraty swojego glownego elektoratu. Miroslaw Krupinski

 • 2009-01-22 07:03
  ~miroslaw krupinski

  mnie to raczej wyglada
  na poslizgniecie sie na wlasnej kupce. Miny przestaja brzydko cuchnac znacznie szybciej. Miroslaw…

 • 2009-01-22 14:28
  ~miroslaw krupinski

  hmmmmmmmmmm…
  – musi co najsprawniej reaorganizuje sie mafia. Co zreszta zazwyczaj jest regula. Miroslaw…

 • 2009-01-22 01:59
  ~miroslaw krupinski

  suuuuuuuuuuuuuuuusznie, a panu premierowi
  przysluguje z urzedu rower trojkolowy z grzechotka umocowana u kierownicy zamiast dzwonka (to…

No, niby mamy dwie stroniczki rezultatów wyszukiwania do zniknięcia w marcu

 1. suuuuuuuuuuuuuuuusznie, a panu premierowi – Polska – polityka

  – [ Translate this page ]

  22 Sty 2009 przysluguje z urzedu rower trojkolowy z grzechotka umocowana u kierownicy zamiast dzwonka (to zamiast gulgutiery ktora na ladzie jest
  forum.wp.pl/fid,194,tid,108174,pid,3388505,temat.html – 10 hours ago – Similar pages

 2. Polski rząd przesiada się na rowery – Polska – polityka

  – [ Translate this page ]

  22 Sty 2009 suuuuuuuuuuuuuuuusznie, a panu premierowi przysluguje z urzedu rower trojkolowy z grzechotka umocowana u kierownicy … »
  forum.wp.pl/fid,194,tid,108174,temat.html – 14 hours ago – Similar pages

via suuuuuuuuuuuuuuuusznie, a panu premierowi – Google Search.

Reklamy