Tagi

, , ,

Zacznijmy od wyliczanki stron „małpiarni chicagowskiej” z RSSami lub przynajmniej zgłoszonych do wyszukiwarek. Wyliczanki dokonamy tu w stylu gwiazd emigracyjnych z Progressu Svena i z Kraju Utraconego Pana Viceprzewodniczącego KK – czyli bez linkowania. Stukanie bez linkowania jest powszechnie przyjętym standardem wśród blogerów o pomrocznym pochodzeniu etnicznym.

Każda gwiazda myśli sobie, iż (=taka wuefemka zagraniczna) ze względu na same walory literackie jej wpisy znajdą się same z siebie na pierwszych miejscach wszystkich wyszukiwarek. Really ❓ Niczym Kraj Utracony jako „untitled” ❓ Proszę sobie wrzucić Krupińskiego do wyszukiwarki i przekonać się na własnym monitorze 😉

Wracając do wyliczanki stron „małpiarni Chicagowskiej” – Cadd Services of Chicago jest wypozycjonowane ponad polskiinternet.com chociaż nie ma nie tylko forum ale nawet jakichkolwiek artykułów polonijjnych.

Cudów nie ma. Żaden tekst nie pozycjonuje się sam ze względu li tylko na walory informacyjne. Starywiarus podaje nam 11 rezultatów w tym tylko jeden z GW, choć fora GW zaliczają się do grup dyskusyjnych.

No, ale wracając do wyliczanki he he he
Ino jako jeden z najwybitniejszych ekspertów w grzebaniu w ukatrupionych stronkach internetowych Polonii mogę Szanownym Państwu sypnąć z rękawa domenkami wartymi obejrzenia. Skoro jednak mam utrzymać ten wpis w konwencji bezlinkowej, mogę tylko podpowiedzieć frazę do wyszukiwarki: „kup pan paszport”.

Wyliczanka top tuzin fraz

wymiana paszportu 541
matka kurka 465
co to jest nip 397
translator english polish 322
car bomba 219
kto ty jesteś polak mały 211
lesław maleszka 180
paszport czytany maszynowo 163
kto ty jesteś 160
co to jest pesel 132
karta polaka 124
kto ty jestes polak maly 117

Oczywiście terminologia SEO nie jest w powszechnym użyciu. Mówiąc więc prościej: fraza bez linku niczego nie wypozycjonuje. Nie będę tu apelował o linkowanie. Pozycjonowanie tekstów polonijnych też mam w głębokim poważaniu. Tym niemniej w związku z wpadką Czumy i w związku z frazą „małpiarnia z Chicago” chciałbym Szanownym Państwu przypomnieć kilka bezdusznych reguł internetu.

 • Komentarze są zazwyczaj wyłączone z wyszukiwarek za pomocą rel="nofollow". Ktoś może więc pisać sobie sążniste komentarze, a żaden z nich nie ukaże się w wyszukiwarkach.

  Wiadomości – serwis informacyjny – WP.PL

  – [ Translate this page ]dodaj swoją opinię. 2009-02-07 04:33 ~miroslaw krupinski Miroslaw Krupinski. odpowiedz zgłoś do moderacji. 2009-02-07 07:34 ~taki jeden
  wiadomosci.wp.pl/kat,1342,oid,3796651,sort,1,title,NATO-nie-dla-Sikorskiego,wid,10826021,opinie.html – 37k – CachedSimilar pages

 • W powyższym przykładzie widzimy, że komentowanie na serwisie cenzurowanym mija się z celem a poniższy backup jest nieskuteczny, bo stronka nie jest zgłoszona do wyszukiwarek od 1997 roku.

  Poniewaz nawet zaskarpetkowany i „tykajacy” mnie „jakis taki” tez zasluguje na odpowiedz dydaktyczna – Odsylam Zaskarpetkowanego i Tykajacego do opinii 812a na stronie: < …/~miroslaw/opinie.htm> zawierajacej moj wiersz z roku 2000, z fotka niejakiego B. Geremka przyjmujacego gratulacje od Coffe Anana z tytulu rzekomego premierowstwa.Z moralem/radą: – ja jak bym byl „taki jakis” to bym sie ani z tykaniem ani glupim komentarzem nie wychylal , bo potem wstyd 🙂

  Miroslaw Krupinski

  via OPINIE MEDIALNE W ODWROTNEJ KOLEJNOSCI CHRONOLOGICZNEJ.

 • Proszę Szanownych Państwa o zwrócenie uwagi na kompletny zakaz linkowania w komentarzach Onetu i WP.

Na razie kończę, coby nikomu nie przegrzać szarych 😉

Reklamy