Tagi

, , , , , ,

Blog może być li tylko uzupełniającym dodatkiem do forum dyskusyjnego. Wolnostojący blog w rodzaju ooops Makowskiego nigdy nie stanie się platformą dyskusyjną pomimo posiadania backtracków i braku cenzury komentarzy. Kurica nie ptica :wink: Blog to li tylko personal home page z RSSem. Adres bloga nadaje się do sygnaturki na forum jako ilustrowana wizytówka dyskutanta.

Gdyby blog był wszechstronnym narzędziem, to blogowiska nie podpierałyby się forami:

Papieżyca lamerów błogosfery RP wydała w piątek encyklikę, w której stwierdza, że znaczenie błogosfery RP jest żadne. I takie właśnie jest. Głównie z racji lamerskiego blogowania bezlinkowego oraz dostępności internetu poniżej poziomu Rumunii

.

  1. Szczęśliwymi posiadaczami laptoków są głównie szczęśliwie uwłaszczeni
  2. Reszta podpatruje w godzinach pracy, co widać po klikalności łykędowej
  3. RSSy na poziomie AD 2002
  4. Opłaty za Internet najwyższe w UE
  5. Gość: anade, d90-141-25-242.cust.tele2.pl2008/08/22 19:52:42 Drukujcie się na papierze i rozdawajcie na przystankach. To główna różnica. Medium.
  6. Nawet tego minusika na kotwicę do komentarza nie umieją wkodować na bloxie 8)
  7. Gdzie jest link do tej omawianej dyskusji Dziennika :?:

I taki to jest ten poziomik błogosfery RP. Nikt nie linkuje. Piszą tak, jakby pisali flamastrem po ścianie. I dziwią się potem mikroskopijnemu znaczeniu swoich popisów he he he z papieżycą na czele.

“jedną z bolączek polskiej blogosfery jest brak linków w blogowych wpisach. to właśnie linki są tym, co decyduje o istnieniu blogosfery jako pewnej całości”

Blog służy do umieszczenia swojej własnej stukaniny w wyszukiwarce Google oraz do ponownego puszczania w obieg WWW tekstów usuniętych przez Wojska Łączności z Polonią, przez Onet czy też przez Wirtualną Polskę.

Reklamy