Tagi

, , , , ,

Tyle, że w kierunku dalszej atomizacji i dyspersji, zamiast walnej debaty. No cóż, kRajanie już tak mają, żeby sobie porządzić. W dodatku na Drupalu osławionym przez Kukiego w grzebaniu w hasłach użytkowników 8) I o dotacje rządowe zabiegają 😉

W każdym bądź razie agregacja blogów przestała działać zaraz po odejściu ckwadrata.

Pożegnanie

Portret użytkownika Anonim
 

Będzie krótko, bo nie mam teraz czasu ani ochoty na więcej. Więc proszę o wybaczenie, jeśli ktoś poczuje się niedoinformowany. Powiem tylko krótko, że choć wymyśliłem i postawiłem ten portal, to rezygnuję z dalszego nim administrowania i prac nad jego rozbudową. Informuję też, że z funkcji administratorów zrezygnowali Bernard i Rzepka, którzy od prapoczątku BM24 byli jednymi z najbardziej zaangażowanych współtwórców portalu a później jego najpracowitszymi administratorami-redaktorami. Pozostajemy oczywiście wciąż blogerami..

ckwadrat

PS. Ja rezygnuję również z członkostwa w komisji rewizyjnej stowarzyszenia Blogmedia24.pl oraz z członkostwa w tym stowarzyszeniu w ogóle.

Zbudowaliśmy nowe miejsce po to, żeby.. w miłym towarzystwie podyskutować. Głównie o polityce, ale nie tylko.

Samodzielne blogi (pozasalonowe) nie zapewniają niestety takiej możliwości. Poza kilkoma wyjątkami nie ma na nich takiego ruchu, który wygenerowałby komentarze, nie mówiąc o podtrzymaniu dyskusji. Z kolei w takim miejscu jak tu, na Salonie24, obowiązuje polityka ustalania tego, co jest dobre, a co złe, czy też co jest w ogóle warte dyskusji (umieszczenia na odpowiedniej pozycji na stronie głównej). Co nie każdemu się z oczywistych przyczyn podoba.

Z jednej strony ciężko zatem prowadzić dyskusję na blogu, bo to tak jakbyśmy prowadzili ją u siebie w domu, który nie jest przecież miejscem publicznym i poza garstką starych znajomych nikt raczej nie zawita. Ale z drugiej – trudno ją też prowadzić w miejscu przeregulowanym i przeludnionym, którego dobrą metaforą jest metro, gdzie w godzinach szczytu trudno usłyszeć, co mówi ktoś na drugim końcu peronu (czy w ogóle go zobaczyć), a poza tym trzeba krzyczeć i rozpychać się łokciami 😉

via Blogpress – ckwadrat: „Do kwadratu” – Salon24.

 

23 marca 2009 r. poinformowaliśmy z satysfakcją użytkowników i czytelników Blogmedia 24.pl:

Walne Zgromadzenie podjęło decyzję o zleceniu postawienia od nowa portalu Stowarzyszenia Blogmedia24.pl.

Z życia Stowarzyszenia

http://www.blogmedia24.pl/node/11506

Napisałam o tym, że Stowarzyszenie, dzieki  naszym darczyńcom posiada środki własne w wysokości 3 800,00 zebrane na ten cel,

Stowarzyszenie Blogmedia24.pl przystępuje do zapowiadanych prac nad rozbudową portalu

ale jednocześnie,  aby zrobić jak najwygodniejszy dla użytkowników portal, Stowarzyszenie wystartowało o grant w konkursie w ramach PO FIO 2009 .

Dzisiaj, zamiast informacji o rozstrzygnięciu konkursu, na stronach Ministerstwa zamieszczono taki komunikat :

Na podstawie wyników wstępnej weryfikacji formalnej oraz ocen ekspertów w pierwszej kolejności zostanie sporządzona lista wniosków ocenionych formalnie, której opublikowanie planuje się na koniec pierwszej połowy maja. Następnie, zgodnie z zapisami dokumentu „Zasady przyznawania i rozliczania dotacji w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w 2009 r.„, wnioskodawcy będą mieli 7 dni roboczych na nadesłanie ewentualnych odwołań od oceny formalnej.

W związku z powyższymi przyczynami, z przykrością informujemy, że termin ogłoszenia listy wniosków przeznaczonych do dofinansowania w ramach PO FIO 2009 zostanie przesunięty. Ogłoszenie listy wniosków przeznaczonych do dofinansowania w ramach PO FIO 2009 planuje się na początek czerwca.”

W tej sytuacji Zarząd powraca do rozpatrzenia zebranych ofert , które uzyskaliśmy na nasze zapytania i przystapi do zawarcia umowy z wykonawcą, który zaoferował nam najniższą cenę na komercyjne zrealizowania naszego zlecenia.

Zapraszamy ponownie do dyskusji nad projektami przygotowanymi dla Blogmedia24.pl przez Moherowego Fightera.

A mówiłem, że coś jeszcze wymyślę?

http://www.bankfotek.pl/view/210824

Cd. (2) dyskusji – projekt nowego portalu Stowarzyszenia Blogmedia24.pl

W temacie

Reklamy