Tagi

, , , ,

Ciekawostka zoologiczna w wykonaniu Redakcji “Wirtualnej Polski”

W dniu 19 marca 2007 roku, zabierając pod własnym imieniem i nazwiskiem głos w dyskusji tematu “Wałęsa: za listę agentów odwołam się do Strasburga” i tytułując go „więcej w temacie” podałem adres niniejszej strony < http://members.iinet.net.au/~miroslaw/aktualny.htm > , przeniesiony metodą copy/paste z witryny otwartej – a więc bez możliwości popełnienia pomyłki.

Po czasie niezbędnym dla działań moderatora “Wirtualnej Polski” opinia ukazała się ale adres URL został zdeformowany przez wprowadzenie przerwy w słowie <~mirosla w>. Wysłałem informacje o “pomyłce” i po kolejnej przerwie adres ukazał się z poprawionym słowem <~miroslaw> ale z przerwą wprowadzoną dla odmiany przed słowem </ aktualny> co ponownie czyniło adres niefunkcjonalnym.

Zareklamowałem ponownie i dokonano poprawki w słowie <aktualny>, wprowadzając kolejną sabotującą adres przerwę w słowie <a u>.

Wniosek: – czytajcie niniejszą stronę i przekazujcie jej poprawny adres znajomym. “Wirtualna Polska” jej nie lubi, “Gazeta Wyborcza” zapewne też – co jest zapewne najlepszą rekomendacją witryny.

Mirosław Krupiński, 19 marca 2007.

via „Nasz Dziennik” donosi: -„Skandaliczny, pełen inwektyw list naruszający godność wojewody lubelskiego przesłał do pracowników u.

Reklamy