Tagi

, , , , , ,

Potrzebują $25 rocznie od każdego członka.

7am – 10am

Radio Chicago

Muzeum Polskie w Ameryce zostało założone przez Zjednoczenie Polskie Rzymsko-Katolickie w 1935 roku. Jest jednym z najstarszych i najwiekszych muzeów etnicznych w Stanach Zjednoczonych. Mieści się w samym sercu pierwszej polskiej dzielnicy w Chicago. Muzeum Polskie w Ameryce, poprzez zawarte tu dokumenty i dzieła sztuki, ma nie tylko stanowić hołd dla ich życia i twórczosci. Ma również umożliwić społeczeństwu amerykańskiemu poznanie i zrozumienie naszej narodowej egzystencji.

via Muzeum Polskie w Ameryce / The Polish Museum of America ( Chicago, Illinois, USA ) – Polonia w Chicago.

A zapodany link do muzeum nie działa i będzie klops. Zresztą jeśli to polskie muzeum, to Polonia się nie poczuwa.

Ratujmy muzeum!

Polskie Radio – ‎4 hours ago‎
Mieszczące się w Chicago Muzeum Polskie w Ameryce chce pozyskać jak najliczniejsze grono przyjaciół wspierających finansowo placówkę, bo tylko dzięki

A radio Łorsoł tyż nie podaje liny do muzeum.

Upadek Polskiego Muzeum w Ameryce Fakty Chicago – Portal – [ Translate this page ]22 hours ago
Muzeum Polskie w Ameryce (MPA) w Chicago zmaga się z poważnym problemami finansowymi, które mogą doprowadzić do upadku tej najstarszej i największej tego typu placówki w USA.

Moja zona wsparla Muzeum bo nalezy do Biblioteki i wogole ale dobrze by bylo jakby fakty chcicago chociaz podaly jakis kontakt zeby czytelnik wiedzial jak wesprzec Muzeum.

via Upadek Polskiego Muzeum w Ameryce Fakty Chicago – Portal Informacyjny Chicago | Informacje USA | Polish News | Fakty TV.

Czyli niby ratują, ale adresu nie zapodają 🙄

Reklamy