Tagi

, , , ,

Wirtualna Solonia Kulińskiego zamieściła była następujące notki kalifornijskie:

4. Edmund Lewandowski: Prezydent Kaczyński w Kalifornii
Wczoraj miałem niezwykłą okazję uczestnictwa w uroczystości wręczenia Orderu Orła Białego starszej już Pani, Nancy Reagan, który został pośmiertnie nadany Prezydentowi Ronaldowi Reaganowi przez Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w hołdzie dla Jego zasług na polu obalenia komunizmu w naszej Ojczyźnie Polsce.
2007-07-20 (16:13) Wirtualna Solonia

5. KPA: Niezwykla okazja…
Jego Ekscellencja Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Lech Kaczyński będzie, wraz z Małżonką, gościem Prezydenckiej Biblioteki Ronalda Reagana z okazji pośmiertnego nadania Prezydentowi Reaganowi Orderu Białego Orła, najwyższego odznaczenia Polski. Order będzie przyjęty przez Panią Nancy Reagan.
2007-07-04 (00:07) PoloniaSF.org

6. Czyzby narodziny Wirtualnego Kongresu Polonii Amerykanskiej?
3 czerwca, w Foster City, odbylo sie zalegle zebranie wyborcze za rok 2006 Kongresu Polonii Amerykanskiej Oddzialu na Polnocna Kalifornie przeprowadzone przez emisariuszy z Zarzadu Krajowego KPA. Juz rejestracja uprawnionych do glosowania wywolala wiele emocji. Szczegolne zamieszanie wprowadzila grupa delegatow listy emailowej
2007-06-06 (22:59) polishclub.org

via Wirtualna Solonia.

Najśmieszniejsza z powyższych jest oczywiście lista dyskusyjna bez dyskusjii 🙄 ale stronce wgłodka też niewiele brakuje he he he do witrynki nestora dzieci neostrady.

Presently the POLONIASF.ORG list has more than 2600 members. POLONIASF uses the Yahoo Group distribution list. There is no discussion on that group. This allows members to manage their own subscription. If you would like to have opportunity to talk to other people, you also need to join the PoloniaSF-Forum Yahoo Group.

via Polish Community in the San Francisco Bay Area.

Dowcip sytuacyjny polega na wymachiwaniu transparentem polonijnym przez każdego przypadkowego zagraniczniaka. Za każdą z powyższych stronek stoi pojedyncza osóbka o takich czy innych poglądach, niekoniecznie zainteresowana problematyką emigracyjną. Całkiem jak Spula, któremu bardziej zależy na zniesieniu wiz niż na ułatwieniu procedury rezygnacji z obywatelstwa RP. A przecież można bez wymachiwania http://www.jkozak.ca/jacek_kozak/text/publicystyka/publ02.htm.
Chociaż nie widzę nic złego w wirtualnej obecności lokalnych Amerykanów i Szwedów pochodzenia polskiego, to popieranie radyja toruńskiego pod sztandarem całej 20-milionowej diaspory polskiej uważam za lekki przesadyzm w bezczelności.

“Polonijne” media współpracujące z redemptorystą Włodkiem

Hymn Radyja Maryja

Reklamy