Tagi

, , , , ,

Takie zwroty jak „uspokój się!”, „nie zabijajcie nas!”, „patrz mu w oczy!”, „dawaj pistolet!” w języku polskim mogły zostać wypowiedziane tylko przez pasażerów samolotu. Natomiast komenda w języku rosyjskim: „Wszyscy z powrotem, wychodzimy stąd!” mogła być oddana przez dowódcę oddziału specjalnego, który rozstrzeliwał rannych Polaków.

O innych momentach w filmie nawet nie ma co mówić. Kto jeszcze wczesną wiosną – 10 kwietnia, rankiem, mógł stać w samej białej koszuli w zimnych smoleńskich lasach, obok samolotu, który przed chwilą runął, oprócz członka załogi? Inne znane i bezpośrednie dowody Katynia – 2 każdy zdrowy człowiek może zobaczyć sam.

Swoją drogą, nasz kolega – w przeszłości starszy oficer oddział specjalnego Ministerstwa Obrony, twierdzi, że po zawaleniu operacji (wideo, które zdążył sfilmować Andriej Mienderiej) jej wykonawcy już nie żyją. Tak samo jak i strzelcy drugiego eszelonu – ci, którzy brali udział w likwidacji nieudolnego oddziału specjalnego.

Polacy, którzy przeżyli katastrofę, zrozumieli, że komandosi „w czarnych ubraniach” (w filmie) przyszli ich zabić i odstrzeliwali się. To słychać w filmie. Wykonawcy dyspozycji Putina „pracowali” z tłumikami. Ale nagranie wideo z dźwiękiem i widokiem zarówno atakujących jak i ocalałych zdemaskowało wszystkie ich wybiegi.

via Gieorgij Gordin: Komentarz z Rosji « Smoleńsk 10.04.2010.

Anonimowy pisze…

Czy admin czy pan usunął z S24 posta z opisem scenariusza zamachu tj. Gieorgij Gordin, „Komentarz z Rosji”

rk3745

5 maja 2010 18:05

Anonimowy pisze…

Po przeczytaniu ostatnich postów z podsumowaniem wydarzeń ostatnich lat wrzuciłem hasło Gruzja w googlach i szybko trafiłem na artykuł w RP z 2008 roku napisany przez A. Nowaka – profesora UJ.
Gdyby nie data publikacji, możnaby powiedzieć, że jest „kolejną spiskową teorią” napisaną pod wpływem katastrofy.
Artykuł rzuca wiele światła na ostatnie ruchy Rosji w Europie Wschodniej.
http://www.rp.pl/artykul/2,194552_Nowy_rozbior_Europy_.html

6 maja 2010 00:28

Łażący Łazarz pisze…

Na salonie24 posta usunęli admini. Wypunktowałem ich za to.

Dziękuję za link, w odpowiedzi polecam swój dawny tekst, też sprzed 2 lat:

http://niepoprawni.pl/blog/164/na-agresywnej-postawie-rosji-polska-moze-wiele-zyskac

6 maja 2010 10:06

Anonimowy pisze…

ALE stek bzdur …..az przykro czytac nic nie udowodnione zmieszane tylko powtarzanie sie autora i nienawisc ….szkoda czytac

10 maja 2010 21:56
Reklamy