Tagi

, , , , , ,

Nastąpiły drobne zmiany w strukturze Internetu w porównaniu do epoki „Donosów” AD 1989. Wypadałoby dostrzec kilka z tych zmian dotyczących zasięgu audiencji 😉

The Oldest Blogging Myth

“Content is king.”

It sounds good in principle. Produce a truly great piece of content, and you’ll get all the links you could ever hope for.

Maybe it worked too, several years ago. The Web used to be a fairly quiet place compared to what it is now, and it was easier for people to notice great blog posts.

But not anymore.

Now great is no longer good enough. The Web is full of so much remarkable content that bloggers don’t have enough time to read it all, much less link to it.

If you want links now, you need to be more than great. You need to be connected.

via Why No One Links to Your Best Posts (And What to Do About It) | Copyblogger.

Okazuje się jednak, że content nie jest żadnym kingiem. Czujni moderatorzy RP usuwają takowe contenty, zanim je jeszcze ktoś zdąży przeczytać.

Wczoraj na S24 tuż po zniknięciu Pańskiej notki wstawiłem jej kopię. Była to „moja” pierwsza notka, s24 głównie czytam, rzadko coś komentuję. Notka przetrwała kilka minut. Moje konto zostało „czasowo zablokowane”. Nie otrzymałem żadnych wyjaśnień, pw jest zablokowana. Uznałem, że należy się Panu ta informacja. Wielkie uznanie za ten i inne artykuły.

Pozdrawiam,
Łowca much. 5 czerwca 2010 21:55

A tu przykładzik słabszych koneksji :mrgreen: międzyblogowych indywidualistycznego blogspota in comparison z WP:

Jednej rzeczy nie rozumiem: dlaczego jako ilustrację dodałeś zdjęcie Keeley Hazell (ewidentnie Angielka, urodzona w Londynie)? Nie lepsza była by Iga Wyrwał?

via emigrant: Piękna jak Polka, brzydki jak Polak?.

To też przegapiłem

W drodze od 25 grudnia 2008 do 17 lipca 2010 (569 dni)

via FAQ czyli często zadawane pytania « Przeprowadzka, czyli Magda i Przemek w podróży.

Ma się rozumieć, iż klasycznym podręcznikowym przykładzikiem zapóźnienia technologicznego jest drugi zastępca bolka. Po wywaleniu z bloga Solonii przez Kulińskiego skończyła się fama pana Krupińskiego. IMHO należałoby wyciągnąć z tej lekcji jakąś nauczkę, zanim nie będzie za późno. Passa salonkowa nie będzie trwała wiecznie. Facet podpisujący się jako uczennice 6-tego liceum też miewa jakieś babskie fochy a i tak ichnie blogspoty są niedorobione technicznie. W sumie WordPress przynajmniej grupuje blogi pisane w języku polskim w jednym miejscu i przez to jest w lidze wyższej od blogspota.

Reklamy