Tagi

, , ,

To jest grupa wyłącznie ogłoszeniowa. Nie możesz wysyłać wiadomości, ponieważ nie jesteś zarządcą.

Opis: Grupa partii RACJA Polskiej Lewicy.

RACJA PL w obronie świeckości państwa
Szanowni Członkowie i Sympatycy RACJI Polskiej Lewicy. Mam przyjemność poinformować o kilku nowościach związanych z naszą partią. Miesiące letnie to zazwyczaj czas odpoczynku. Jednak nie w polityce, a szczególnie przed wyborami samorządowymi. RACJA Polskiej Lewicy intensywnie przygotowuje się do startu w tych wyborach. W… więcej »

Autor: RACJA PL – 12 Sie – 1 nowa 1 wiadomość

Zgłaszanie wątku
Wątek zgłoszony
Nowości RACJI Polskiej Lewicy
Aktualności RACJI Polskiej Lewicy – 30 marca 2009 ————————————————————————— 1) RACJA PL W SERWISIE NASZA-KLASA.PL Zapraszamy wszystkich przyjaciół partii – członków i sympatyków. Profil partii w serwisie jest już dostępny. [link]więcej »

Autor: RACJA PL – 30 Mar 2009 – 1 nowa 1 wiadomość

Zgłaszanie wątku
Wątek zgłoszony
Udział RACJI w pokojowej akcji w Parlamencie Europejskim
Monika KARBOWSKA Udział RACJI w pokojowej akcji w Parlamencie Europejskim 18 lutego odbyło sie w Parlamencie Europejskim ważne spotkanie << 40 burmistrzów dla pokoju >>. Spotkanie to zorganizował czeski ruch społeczny przeciwny budowie amerykańskiego systemy radarowego w Czechach oraz amerykańskiej tarczy antyrakietowej w Polsce. Głównym… więcej »

Autor: RACJA PL – 6 Mar 2009 – 1 nowa 1 wiadomość

Zgłaszanie wątku
Wątek zgłoszony
Debata: LGBT a polska lewica
Wielka debata już w czwartek: LGBT a polska lewica Niedawne badanie delegatów na wojewódzkie zjazdy SLD ujawniło m.in., że co trzeci z nich uważa homoseksualizm za sprzeczny z naturą. W wywiadzie udzielonym „Dużemu Formatowi” „Gazety Wyborczej” (1.12.2008 r.) Grzegorz Napieralski, szef Sojuszu, powiedział m.in., że „w… więcej »

Autor: RACJA PL – 10 Gru 2008 – 1 nowa 1 wiadomość

Zgłaszanie wątku
Wątek zgłoszony
ZAPROSZENIA
ZAPROSZENIA RACJI PL * DEMO PRZECIWKO NISZCZENIU DOBREGO IMIENIA GENERAŁA RACJA Polskiej Lewicy organizuje w nocy z dnia 12 na 13 grudnia 2008r. w godz. 22.00 – 3.00 na ulicy Ikara w Warszawie, pokojową demonstrację poparcia dla generała Wojciecha Jaruzelskiego. Zapraszamy do udziału nie tylko członków i sympatyków RACJI PL z całego kraju, lecz również… więcej »

Autor: RACJA PL – 8 Gru 2008 – 1 nowa 1 wiadomość

Zgłaszanie wątku
Wątek zgłoszony
Wierzący i niewierzący: konfrontacja czy kohabitacja?
Wierzący i niewierzący: konfrontacja czy kohabitacja? Szanowni Państwo, W imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszamy na Debatę „Wierzący i niewierzący: konfrontacja czy kohabitacja”, inaugurującej cykl konferencji na doniosłe społecznie tematy, przygotowywanych przez Oddział Warszawski… więcej »

Autor: RACJA Polskiej Lewicy – 15 Lis 2008 – 1 nowa 1 wiadomość

Zgłaszanie wątku
Wątek zgłoszony
Dzień Antyklerykała – zapraszamy na manifestacje
Z okazji Dnia Antyklerykała, który przypada w dniu 8 sierpnia, RACJA Polskiej Lewicy składa najlepsze życzenia pomyślności, a jednocześnie siły i determinacji w głoszeniu antyklerykalnej nowiny. Przypominamy – 8 sierpnia 2002 roku powstała partia RACJA! Pierwsza antyklerykalna partia w Polsce. Dla podkreślenia tego faktu ogłosiliśmy… więcej »

Autor: RACJA Polskiej Lewicy – 8 Sie 2008 – 1 nowa 1 wiadomość

Zgłaszanie wątku
Wątek zgłoszony
Serwis INFO RACJI PL
krzywe..png SERWIS INFORMACYJNY partii RACJA Polskiej Lewicy 1) Pierwszy numer AKTUALNOŚCI W załączeniu wysyłamy pierwszy numer „Aktualności”. Nowy materiał jest przeniesieniem informacji ukazujących się na stronie internetowej RACJI PL. Docelowo ma być kolportowany wśród tych członków partii, którzy nie mają… więcej »

Autor: RACJA Polskiej Lewicy – 22 Cze 2008 – 1 nowa 1 wiadomość

Zgłaszanie wątku
Wątek zgłoszony
do rady – test

Autor: RACJA Polskiej Lewicy – 8 Cze 2008 – 1 nowa 1 wiadomość

Zgłaszanie wątku
Wątek zgłoszony

W tej grupie nie ma więcej wątków.

Temat Ocena Wiadomości Autor Data
oflaguj Deklaracja POLIS – Miasto Pana Cogito: http://www.polis2008.pl 2 nowych z 2 Założyciel Grupy (1 autor) 25 Gru 2008
Rola blogosfery w polskiej rzeczywistości medialnej – FYM rzekł co jest oczywiste 1 nowych z 1 Czytelnik Polis2008 (1 autor) 27 Gru 2008
Zapraszam do Miasta Pana Cogito – www.polis2008.pl 1 nowych z 2 Założyciel Grupy (1 autor) 24 Gru 2008

W tej grupie nie ma więcej wątków.

W ramach akcji wywieszkowej POLIS staramy się zatem podjąć próby przebudowy polskiej kultury na dwóch podstawowych i jak sądzimy, bliskich Herbertowi, fundamentach – antykomunizmu i katolicyzmu

via Deklaracja POLIS – Miasto Pana Cogito: http://www.polis2008.pl – Polis – Miasto Pana Cogito | Grupy dyskusyjne.

Komentarzyk wycenzurowany

Szukaj | OBYWATELSKIE NIEPOSŁUSZEŃSTWO (zał. 1999 r.)

– [ Translate this page ]

F.Y.M. analizuje smoleński zamach (Smoleńsk/Komentarze blogerów) …. guberni zasłużył sobie na przydomek Wieszatiel, nakazał usunięcie wszystkich.
http://www.obnie.pl/index.php?searchword=wobec&searchphrase&#8230;Cached
Reklamy