Tagi

, ,

Właśnie usunięto blogi by Słowo Niezależne Sp. z o.o.

BLOG AUTORSKI: POTWÓR Z RADIA. GRY WOJENNE UBEKISTANU

OSTATNIA AKTUALIZACJA: 29-07-2008 22:08

BUNT III DEPARTAMENTU

29-07-2008 22:08

Ostatnie głosowanie SLD wywołało różne interpretacje polityczne, ale nikt nie odważył się wyjść poza tę sferę. Jeśli prawdziwą jest moja hipoteza badawcza, iż partie w Ubekistanie, poza PiSem, stanowią polityczne ramię poszczególnych środowisk byłych komunistycznych tajnych służb i służą im do odgrywania przedstawień w teatrze cieni, ponieważ bezpieczniacy nie mogą bezpośrednio uczestniczyć w imitacji życia politycznego, należy postawić pytanie, interesy którego ubeckiego klanu reprezentowało SLD

Galeria ambitnych

14-07-2008 22:59

Człowiek wkracza powoli w wiek, w którym już czas spisywać wspomnienia o spotkanych ludziach i ich wyborach. Gdy byłem młody, uważałem się za bezkompromisowego i potępiałem każdy przypadek zgnidziałego inteligenta wypatrującego tylko komu by się tu sprzedać by zapłacił więcej i pozwolił wygodniej się urządzić.

Oczyszczanie przedpola

10-07-2008 09:44

Co się dzieje? Oto organ sojuszu niemiecko-rosyjskiego, który już wielce zasłużył się w zwalczaniu tarczy i współpracy polsko-amerykańskiej, pali ukochanego prezydenta wszystkich Polaków razem z równie cenionym byłym premierem ujawniając zeznania Baszniaka, według którego ludzie prezia nadal inkasują łapówki od operacji naftowych z Rosjanami.

Potwór z Radia znów nadaje

05-06-2008 19:31

Pisałem już o zwycięskim przywróceniu kontroli nad Polską sfer bezpieczniackich, ale jest to stwierdzenie zbyt ogólnikowe, które w rzeczywistości mało nam mówi o konkretnych układach i powiązaniach znajdujących się w tle wydarzeń

Zawrót głowy od sukcesów

25-05-2008 11:35

Półroczne rządy PO spowodowały podsumowania i narzekania, iż premier przypomina bohatera wiersza Jana Brzechwy: „Na tapczanie leży leń…”

Operacja „zajęcie przestrzeni”

15-05-2008 07:10

Niedawno PO oficjalnie zapowiedziała ustami Zbigniewa Chlebowskiego, iż rezygnuje z lustracji. Nigdy nie miałem żadnych wątpliwości, iż celem Platformy, a nawet racją jej powołania w momencie gdy UW przestała być skutecznym narzędziem obrony interesów Ubekistanu, było uniemożliwienie lustracji czyli wymiany elit III RP. Po co jednak było to ogłaszać wszem i wobec? Czy taka deklaracja nie była błędem?

Cyngiel Ubekistanu

11-05-2008 02:54

Ostatnio media Ubekistanu jednogłośnie oburzyły się na prezydenta, iż wskazał na nie jako przeszkodę w budowie ustroju demokratycznego w Polsce.

Operacja „Kaczor”

03-05-2008 20:35

Od kilku tygodni publicyści zastanawiają się jak pomóc PiSowi. Ich rozumowanie jest jednoznaczne: partię może uratować tylko usunięciem Jarosława Kaczyńskiego. Kiedy podobne wynurzenia można przeczytać w Dzienniku, Wprost i jeszcze w kilku gazetach, nawet w Rzepie, nasuwa się nieodparty wniosek, iż dyrygent uniósł pałeczkę i orkiestra zagrała a echo niesie marnej jakości imitacje pudeł rezonansowych. Jaki jest cel operacji?

Reklamy