Tagi

,

Uzupełniam kilkoma linkami, boć przeca nie wiadomo, o jaką wieść kRajową chodzi Rolexowi – nie każdy Jackowiec ma okazję odbioru Radia Zet. Nie mamy też czasu na wyszukiwanie jakichś listów wyszukanych przez Sadurskiego. Któż to taki ten Sadurski – czyżby jakiś Australijczyk na wygnaniu we Włoszech ❓

Przy okazji: komentowanie jakiejkolwiek wieści bez podawania linku do tejże wieści pozwala na dowolne nadużycia w komentarzu. Stąd takowe komentowanie pozwolę sobie od dziś nazywać metodą hekatonchejresa

Co do ewentualnego zdania Davida Camerona na temat rzucania się w ramiona pułkownika KGB nad ciałami ofiar zamachu z 10 kwietnia, to nie przypominam sobie, żeby którykolwiek z premierów Wielkiej Brytanii uwiarygadniał pułkownika przy okazji zamachu na Litwinienkę, próby otrucia Juszczenki czy zabójstwa Politkowskiej.

Tego się w wolnym świecie nie robi, dla tych samych powodów, dla których nie poklepuje się Kadafiego tuż po zamachu nad Lockerbie.

Działalność czołowych polskich mediów, polityków rządowych i prezydenckich zdają się wskazywać, że szybciej niż myśleliśmy znaleźliśmy się w obszarze kultury medialnej i społecznej „Wielkiego Stepu”.

Rolex

via Niezalezna.pl.

http://hekatonchejres.salon24.pl/259469,matka-redaktor-majluje-na-downing-street

Słowa Kaczyńskiego postanowiło sprawdzić Radio Zet, które zwróciło się z oficjalnym zapytaniem do rzecznika brytyjskiego premiera. „Jesteśmy zdziwieni tą relacją. Premier spotkał się z panem Kaczyńskim w czerwcu i złożył mu kondolencje. Na spotkaniu tym nie rozmawiano jednak więcej o tej katastrofie ani o późniejszych wydarzeniach” – brzmiała odpowiedź Londynu.

via Kaczyński mijał się z prawdą? Były polityk PiS potwierdza – Wiadomości – WP.PL.

A ten list Sadurskiego to jakiś drugoklasny prowokator służbowy pisał. Czuć służby na kilometr, ale oni zawsze mieli problem, jesli chcieli imitować język dyplomacji.

I to własnie to – tysiąc lat cywilizacyjnej róznicy.

via List Camerona do J. Kaczyńskiego – Jerzy.63: „Goj z Radomska” – Salon24.

14 grudnia, 2010 – 14:20

Reklamy