Tagi

, , , , , , ,

Powiem tak, historia Polski w XX w. to generalnie, w dużym uproszczeniu, historia podbijającej ją (tę Polskę) agentury. Przed agenturą penetrującą Polskę przestrzegał J. Piłsudski. Ta agentura przejęłaby już władzę w 1920 r., gdyby armia czerwona (proszę zachować tę pisownię) zwyciężyła pod Warszawą i już wtedy powstałaby „polska republika sowiecka”. Taką republikę zaczęto tworzyć po kolejnym sowieckim ataku na Polskę, dokonanym 17 września 1939. Finalizacja konstruowania tejże republiki przypadła na lata 40. (poczynając od 1944 r.). Niestety polskiemu narodowi nie udało się agentury zlikwidować i, jak pisałem w mojej książce, przeszliśmy z okresu komunistycznego do neokomunizmu, czego straszliwym finałem jest mord smoleński dokonany w kwietniu ub. roku przez ruskich czekistów z jakąś (wciąż trudną do określenia) „pomocą polską”.

via Na tragedię 10.04. nie wolno patrzeć przez pryzmat „własnej wyobraźni” – Free Your Mind w wywiadzie dla Blogpress.pl | Blogpress.

Znaczy się wg gagarina czarni dostali konkordat za friko lub za Bóg zapłać i nie partycypowali w Magdalence :?:

Trzecia Rzeczpospolita narodziła się w roku 1989 pod znakiem kropidła. Rozpętało się poświęcanie wszystkiego prócz wychodków publicznych i burdeli, czyli agencji towarzyskich, tych ostatnich jeszcze nie było. W myśl obowiązującej po PRL Konstytucji był rozdział Kościoła od państwa. Ale od wieków wiadomo, że w Polsce jak kto chce, zwłaszcza gdy chcącym jest Kościół katolicki. Chyłkiem, instrukcją ministerialną, do której dał się użyć minister z tytułem profesora (doktorat otrzymuje się składając przyrzeczenie: „non ad vanam gloriam, sed quo magis veritas propagetur”) została wprowadzona do szkół religia katolicka. Cichcem, bez żadnej debaty publicznej, rząd przesłał sejmowi gotowy już konkordat, już tylko do uchwalenia. Rozwiązany nagle sejm nie zdążył przysłużyć się Watykanowi. Z wyborów w roku 1993 wyszedł sejm lewicowy, prawica z jej WC (wartościami chrześcijańskimi) zapadła w polityczny niebyt.

via O polski charakter narodowy – Zadruga.

 

SZATNIA” VIA WYCHODŹCA

via kataryna by kataryna.kataryna@NOSPAM.gazeta.pl on 3/6/11

via Les bleus sont là by Rafał A. Ziemkiewicz on 3/6/11

„Nowy Ekran” jest natomiast ofertą dla radykałów. Nie podoba się „Uważam Rze” – to proszę „Nowy Ekran” byle nie GP.

Jeszcze raz okazało się, że największym atutem bezpieki nie jest kasa czy kobiety jak tradycyjnie myślą ignoranci, ale EGO. Dla zadowolenia własnego EGO wielu ludzi zrobi więcej niż dla jakiejkolwiek kasy.

Znaleziono więc człowieka ambitnego, który chce szybko czegoś dokonać i zainwestowano. Oczywiście szef Nowego Ekranu, jak zapewnia, robi tylko to co sam uważa za stosowne, bez jakichkolwiek nacisków. I ma rację: pisze co myśli, tylko co myśli. Ano to co mu się podszeptuje. Stąd zamiast Kaczyńskiego pojawia się PJN, zwalczana jest niezależna, promowany wyciągnięty z naftaliny gen. Wilecki.

Rzecz charakterystyczna, gdy zbliżały się wybory zawsze pojawiali się radykałowie. Ostatnim razem to byli strasznie antykomunistyczni Kingowie, którzy jak się później okazała kasę na zainwestowanie w GP otrzymali od znanego przeciwnika Uzbekistanu ze Związkiem Sowieckim na czele – Krauzego. Nowy Ekran dostał środki od osób z kręgu WSI/SOWA. Zgada się – Zgadza. Schemat ten sam, bo inny być nie może.

Zawsze chodzi o przejęcie i kontrolowanie środowiska niebezpiecznego i odcięcie go od napływu nowych zwolenników, ograniczenie do już zdobytego terenu, a następnie spychanie na margines.

via Operacja „Zabezpieczanie” rozpoczęta | niezalezna.pl.

via Polecanki by Leopold on 3/5/11

niezalezna.pl/6622-operacja-„zabezpieczanie”-rozpoczeta  czytaj dalej »

Reklamy