Tagi

, , ,

Jestem jako Amerykanin zszokowany wypowiedzią red. Jankego:

  • s24 nie jest żadnym forum, tylko platformą blogerską, bo na to dostał dotacje unijne

@Patryk Grzybowski inni

na wielu najwięszych amerykańskich portalach istnieje premoderacja tzn dopuszczane sa wyłacznie komentarze na wysokim poziomie. Każde forum prowadzi własną politykę. My ukrywamy komentarze obrazliwe, naruszające prawo lub dobre obyczaje. To jest prywatne forum, sa inne fora, na których mozna opublikowac kazde świństwo. Tu nie. Staramy sie dbac o poziom debaty, ciągle za słabo, wiem.

IGOR JANKE5332718 | 12.06.2011 17:13

za pomocąWGF: Amerykanie zszokowani sprawą Antykomor.pl – Wrocław Global Forum – Salon24 | Niezależne Forum Publicystów.

Komentarz z lubczasopisma: Wrocław Global Forum

@gruby.jasiu.com.au – OLAF

„To jest prywatne forum”
Juz nie, odkad Salon24 otrzymuje dotacje z pieniedzy podatnika. Od tego momentu podlega pod Standarty Transparentnosci z UE.
Good point. Z czasem może wystąpić problem z Olafem.http://wtemaciemaci.salon24.pl/279608,wyslij-olafowi-dowod-rzeczowy

STARY WIARUS3841959 | 13.06.2011 02:17

za pomocą WGF: Amerykanie zszokowani sprawą Antykomor.pl – Igor Janke: „Janke Post” – Salon24.

Komentarz z lubczasopisma: Wrocław Global Forum

@ Igor janke – TOR

Czy powiedział pan również Amerykanom, że serwer S24 został skonfigurowany tak, aby nie dopuszczał logowania blogerów z węzłów wyjściowych sieci TOR, pozwalającej ukryć fizyczne miejsce pobytu blogera?Pan wie i ja wiem. że TOR nie wyklucza premoderacji, moderacji ani postmoderacji wykonywanej przez właścicieli portalu. Jedyne co skutecznie wyklucza, to IP tracking.TOR jest gwarantem bezpieczeństwa blogerów nie gdzie indziej jak we wspomnianych przez pana Chinach i Birmie. No i jeszcze w Iranie, Egipcie, Tunezji, Arabii Saudyjskiej etc. etc. Ale nie w Salonie 24.

Każdy z trzech amerykańskich uczestnikow dyskusji zagadnięty w kuluarach chętnie powiedzialby panu, w jaki sposób stawia się non-attributable mirror portalu dostępny dla TOR z zachowaniem zasady ‚plausible deniability’. Oraz chętnie i dyskretnie udzieliłby pomocy badź nawet załatwił pomoc biegłych informatyków fizycznie oddalonych o tysiące kilometrow od siedziby ABW.

Czy dla pana też taki akt „ocierałby się o zdradę” i stanowił knucie z „obcym mocarstwem” na szkode.. no właśnie, panie redaktorze, czyją szkodę?

za pomocą WGF: Amerykanie zszokowani sprawą Antykomor.pl – Igor Janke: „Janke Post” – Salon24.

Reklamy