Tagi

, , , , , ,

Cieszę się, bo na WPNA Sławek Sobczak będzie płynnie czytał z monitora i za dukającego mistera Skoorę i za krzykliwego Pana Boodzika 😉

Światowe Forum Mediów Polonijnych to największe przedsięwzięcie w dziedzinie mediów, adresowane do dziennikarzy polonijnych i polskich z całego świata. Biorą w nim udział polonijne redakcje prasowe, radiowe, telewizyjne i portale internetowe oraz krajowe media publiczne i komercyjne.

Tematem stałym Forum kontynuowanym od 1993 r. jest „Rola mediów polonijnych w tworzeniu kontaktów środowiskowych i utrzymywaniu więzi z krajem. Promocja Polski w świecie”. Tematami wiodącymi Forum w 2011 roku są: „Polska prezydencja w Unii Europejskiej”, „Zachodniopomorskie brama do Europy”.

via XIX Światowe Forum Mediów Polonijnych 5 – 12 IX – Telewizja Polska SA.

W piątek o piętnastej mister Skoora gościł na antenie wysokiego aparatczyka Platformy Obywatelskiej, który publicznie utyskiwał na wyjazdy Polaków wykształconych w kRaju za pieniądze podatnika. Rewizor Gawłowski prawdopodobnie zmusi mistera Sylvestra do zwrotu kosztów studiów na SGPiS.

via wroclaw.gazeta.pl on 9/3/11

Robert Gawłowski został dyrektorem wrocławskiej Wytwórni Filmów Fabularnych.

Robert Gawłowski, dyrektor Wytwórni Filmów Fabularnych we Wrocławiu

Fot. Mieczysław Michalak/ AG

Robert Gawłowski, dyrektor Wytwórni Filmów Fabularnych we Wrocławiu
ZOBACZ TAKŻE
Z produkcją filmową nie miał dotąd nic wspólnego, ma za to na koncie audycje radiowe, a także produkcję licznych spektakli plenerowych
via www.goldenline.pl on 9/3/11
Od roku 1995 do chwili obecnej jest stałym korespondentem stacji radiowej WPNA w Chicago.
via kamilmiskiewicz.bloog.pl on 9/3/11
wychodźca:
Robert Gawłowski na antenie programu mistera Sylvestra Skoory
Dnia 15 sierpnia 2010r. w Bydgoszczy odbył się nadzwyczajny Zjazd Regionu na którym wybrano nowe władze regionalne. Nowym przewodniczącym został Piotr Kozłowski z Torunia ale w samym zarządzie znalazło się wiele wybitnych i znamienitych członków S”MD” w kujawsko-pomorskim takich jak Tomasz Hardyk, Władek Labuda, Michał Rzymyszkiewicz, Robert Gawłowski,via Google Reader – „szatnia” via wychodźca.
Reklamy