Tagi

, , ,

Nie musi być korelacji pomiędzy Maleszką i Ściosem. Ot, zwyczajny zbieg okoliczności i czysty przypadek ❓
bez dekretu | Wyniki wyszukiwania | matrioszka kurica.

„Bez Dekretu”, podtytuł: „Pismo członków i sympatyków «Solidarności»”, wydawane XI 1984 – 1989 w Krakowie.

– z-cy redaktora nacz.; od nr. 16 z 1987 Roman Graczyk i Lesław Maleszka.

via R00208 Bez Dekretu Kraków – Encyklopedia Solidarności.

Cyrk „Maleszka” i co z tego wynika – Wyższa Szkoła Taktu, Wdzięku i

26 Cze 2008
Skąd więc u nich ta przyjaźń do kogoś tak z samego wyglądu i zachowania – pomijając donoszenie, o którym nie wiedzieli – odrażającego jak Maleszka? Zresztą ten facet nie wydał mi się nawet specjalnie inteligentny.

Wyższa Szkoła Taktu, Wdzięku i Elegancji „Szarżujący Bawół

18 Lis 2007
Pierdząc miękkim siedzeniem w miękkie siedzenie, Oberredaktor Maleszka przymknął z rozkoszą oczy, rozparł się w swym niezwykle kosztownym dyrektorskim fotelu, z lubością smakując słodką pewność, że jest właściwym

Ardreyem w Maleszkę… czyli Dlaczego buczą kibice?

13 Wrz 2008
Z drugiej zaś strony, jeśli ewolucyjnie opłaca się być porządnym – nie wiem jakim cudem, ale się opłaca, skoro porządni jednak wciąż przeważają ilościowo – to jakim cudem takie coś jak Maleszka, czy inny Boni, w ogóle

K.Leski

Pana troska o „stylistykę” PIS jest rozczulająca.
A nie przyszło Panu do głowy, że to nie chęć „rozgrywania” akt, a wola uchronienia ich „od zapomnienia” przez nową ekipę, była powodem takiej decyzji? Zapewne Pan o tym pomyślał, ale jakże efektownie i zdroworozsądkowo jest wypisywać poprawne komunały. Sugerowanie, że Prezydent będzie próbował akta zatrzymać i „grać nimi” – jest tyleż nieprawdziwą co bezczelną insynuacją.
Dysponentem prawdy o WSI ,jak i całej prawdy o ostatnich latach tzw.III RP jest naród.W tej chwili,dla mnie, jak i dla milionów Polaków, prawo do tej dyspozycji ma Prezydent RP.Konstytucyjnie.
I proszę nie wprowadzać w błąd, a przynajmniej nie sugerować rzeczy nieprawdziwych. Na jakiej to podstawie stwierdza Pan, że Prezydent RP nie jest uprawniony do przechowywania akt komisji likwidacyjnej? Jaki konkretny przepis prawa zabrania udostępnienia Prezydentowi pomieszczeń BBN?
Jeśli Pan nie ma ochoty w sobotę na czytanie ustaw, to proszę przynajmniej powstrzymać się od pisania bzdur.

2007-11-17 17:45

w.s_media    27   165   Bez dekretu    www.cogito62.salon24.pl

Reklamy