Tagi

, , , ,

Po amerykańsku będzie w Warszawce:

http://www.google.com/reader/shared/user/02440590598896739481/label/occupy%20wall%20street

http://pl.wordpress.com/tag/marsz-obudz-sie-polsko/

I Was Wrong About Occupy Wall St. « The Wretched of the Snark.

Dlatego pamiętajmy jutro, rozglądajmy się uważnie, filmujmy jak najwięcej, róbmy zdjęcia, bo potem bardzo ciekawe rzeczy na takich zdjęciach wychodzą, tak, jak właśnie 11 listopada, czy w czasie przemarszu ruskich kibiców, gdzie widać, jak walki inicjują w różnych miejscach ci sami ludzie.

via Przestrogi na pochód. Rozglądajmy się uważnie, filmujmy jak najwięcej, róbmy zdjęcia | wPolityce.pl | codziennie ważne informacje ze świata polityki.

Ona dopiero po dwóch godzinach dowiaduje się, że chodzi o zarzuty związane z rzekomym wykroczeniem. Miała nie respektować zarządzeń porządkowych podczas meczu, zarządzeń ogłaszanych przez megafony na stadionie. A przedmiotem wykroczenia miało być to, że miała bilet o numerze takim i takim, a siedziała na innym krzesełku. Rzecz działa się na tzw. „żylecie”, czyli tam, gdzie nikt nie siada krzesełkach numerowanych. Zresztą, nawet w kinach ludzie siadają, jeżeli jest miejsce, gdzie im wygodnie.

via UJAWNIAMY. W sobotę o 6 rano do domu narzeczonej Piotra Staruchowicza wpadła policja. Dziewczynę zakuto w kajdanki i przewieziono na „dołek”. Władza gra coraz ostrzej? | wPolityce.pl | codziennie ważne informacje ze świata polityki.

Reklamy