Remont

Niniejszy blog jest kontynuacją Wychodźstwa 1, które padło w sierpniu 2008, tzn. przestało wyświetlać archiwa, zapętla się na większości kategorii, przestało nawet dodawać tagi do wpisów. Blog padł z mojej winy, bo utworzyłem 61 kategorii zamiast trzymać się limitu 12. O rzeczonym limicie kategorii nie wiedziałem.

Have you seen a broken down RSS lately ❓

Remont blogu “Wychodźstwo” ma na celu wyszukanie optymalnego zakątka do prowadzenia debat w strukturach poziomych pomiędzy intranetowcami kRajowymi. Wychodźstwo padło od przeładowania kategoriami w sierpniu 2008. Onego czasu, całkiem przypadkowym zbiegiem okoliczności 😉 , odłączono od wyszukiwarek większość blogowisk w Pomrocznej. We wrześniu 2008 Maleszka zaatakował s24 a Skubiszewski wywalił mnie z liiil.pl. Zacząłem otrzymywać codzienną dawkę spamu radzieckiego. Całkiem przypadkowo spam radziecki atakuje tylko jedną jedyną stronkę o forach. Najwidoczniej uznano tę stronkę za najbardziej niebezpieczną :mrgreen:

Jak się narobiło aż tyle kategorii? Elementarnie – podczas transferu z bloggera wszystkie tagi wskakują jako kategorie. A o limicie kategorii w WordPress Help ani mru mru 🙄 Mam tylko cichą nadzieję, że ppłk Azrael też się poślizgnie na kategoriach, bo też ma ich sporo 😉 Z tymi kategoriami to trzeba obchodzić się ostrożnie jak z jajkiem i ograniczać ich ilość do minimum. Blogger nie sprawiał mi nigdy takich psikusów z tagowaniem.


Działające zmieszane z niedziałającymi kategoriami

 • Migracja
 • Migracja1
 • Oz
 • Polonia1
 • Wirtualna Szwecja

From those I want to keep only perhaps:

Supposedly there is a limit of nested categories which is 12 – I did exceeded it by far reaching a number of 61 – nobody told me :mrgreen:

Reklamy

3 thoughts on “Remont”

 1. Papieżyca błogosfery RP wydała w piątek encyklikę, w której stwierdza, że znaczenie błogosfery RP jest żadne. I takie właśnie jest. Głównie z racji poziomu technicznego.

  Szczęśliwymi posiadaczami laptoków są głównie szczęśliwie uwłaszczeni
  Reszta podpatruje w godzinach pracy, co widać po klikalności łykędowej
  RSSy na poziomie AD 2002
  Opłaty za Internet najwyższe w UE
  Gość: anade, d90-141-25-242.cust.tele2.pl
  2008/08/22 19:52:42
  Drukujcie się na papierze i rozdawajcie na przystankach. To główna różnica. Medium.

  Nawet tego minusika na kotwicę do komentarza nie umieją wkodować na bloxie
  Gdzie jest link do tej omawianej dyskusji Dziennika

  I taki to jest ten poziomik błogosfery RP. Nikt nie linkuje. Piszą tak, jakby pisali flamastrem po ścianie. I dziwią się potem mikroskopijnemu znaczeniu swoich popisów he he he z papieżycą na czele.

  “jedną z bolączek polskiej blogosfery jest brak linków w blogowych wpisach. to właśnie linki są tym, co decyduje o istnieniu blogosfery jako pewnej całości”

  via Błogosfera « Wychodźstwo.

  Polubienie

 2. HTML for attribution
  <a href="http://cacy.wordpress.com/">Wychodźstwo 2009</a>

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s