Wolska

Szydercy ze spieprzajdziadu.com nieco się zagalopowali z tą Wolską he he he 😆 i niechcący popełnili double entendre wobec ksywy Jaruzela.

wojtek_i_bolek

Z faktu utraty kontaktu z polskimi realiami mogę tylko snuć przypuszczenia, że dziadowcy wyderywowali Wolskę ze sławnego odśpiewywania mazurka przez brata prezydenta.

W międzyczasie kulkę ziemską obleciał donosik na Wolskiego i szyderczy neologizm poszedł się dupczyć, a nawet właściwie backfired z powrotem na dziadowców :mrgreen:

http://photos1.blogger.com/x/blogger/4917/537/1600/248468/Jaruzelski%20GRU%20file.gif

Reklamy

2 thoughts on “Wolska”

  1. Na temat sowieckiej matrioszki Wolskiego vel Jaruzelski także ze zbiorów rodzinnych. Jaruzelscy z rodziną mojej Mamy jechali tym samym pierwszym rzutem na Sybir w dniu 10.201940. Napiszę tylko, że prawdziwemu Wojtkowi maszyna rolnicza w dzieciństwie uszkodziła prawą dłoń a Wolski ma obie zdrowe, takie małe przeoczenie, oszybka go wystawiających, także prawdziwy biegle władał łaciną a matrioszka wyłącznie sowieckim. Dlatego panicznie się boi konfrontacji z kolegami Wojtka z gimnazjum i badań DNA co mu zaproponowałem. Dowodów mam w domowym archiwum więcej lecz nie są one na to forum. Co do słowa parch: tak mówiła o tych litwakach żydach Babcia, Dziadek, Mama, rodzina, która im właśnie zawdzięcza Sybir i utratę majątku, mówię tak o nich ja i rodzeństwo, moja Małżonka i dzieci, i nic tego nie zmieni. A czym jest parch na ciele i jak go się zwalcza to szanowny pan chyba wie? Ps. W Szczecinie mieszkał syn stajennego z majątku który dzierżawili Jaruzelscy. On wychowywał się z Wojtkiem od małego, lecz nie z tym o którym mówimy, czyli sowiecką matrioszką. Miał bardzo dużo do powiedzenia. Te relacje opiszę panu innym razem.

    via Czy zleceniodawcą mordu na Jaroszewiczach był Jaruzelski? – Walterowicz – NowyEkran.pl.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s